קידום פסיכומטרי

אזור גיאוגרפי: גוש דן ,באר שבע והדרום ,ירושלים והסביבה ,חיפה והסביבה - קריון, פתח תקווה ,תל אביב ,ראשון לציון ,ירושלים ,באר שבע

הנחה מיוחדת לנרשמים לקורס פסיכומטרי בקידום!


אודות:
קורס הפסיכומטרי בקידום מציע מדריכים מעולים, הכוונה אישית, חומרי הלימוד המעודכנים ביותר, שיטות לימוד מתקדמות המיועדות לשיפור ביכולות הפסיכומטריות עד הרמה הגבוהה ביותר- כדי שתוכלו למצות את הפוטנציאל שלכם.
◄ קורס המתאים את עצמו אליכם: באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות, בשילוב השקעה אישית מצד המדריכים, קורס הפסיכומטרי מתאים את עצמו לצורכי כל תלמיד ותלמידה, בכל רגע נתון.
◄ למידה אדפטיבית בבית: בכל שיעור ושיעור- תוכנית מטלות אישית לכל תלמיד, הכוללת הנחיות אישיות לפתרון ודגשים מקצועיים ייחודיים.
◄ למידה אדפטיבית בכיתה: נקפיד לכוון את השיעור בהתאם לתמהיל התלמידים הייחודי לכל כיתה וכיתה, כדי לנצל את זמן השיעור באופן היעיל ביותר.
◄ למידה אדפטיבית בזמן אמת: תרגולים כיתתיים, שבסופם מזינים התלמידים את תוצאותיהם למערכת ממוחשבת, המאפשרת למדריך ולתלמידים לנתח בזמן אמת את היכולות הכיתתיות, ולהסיק על הנקודות שיש לחזק ברמה הכיתתית.

◄ יחס אישי: בקידום מאמינים כי כל תלמיד שונה מרעהו, ולכן צריך הכוונה שונה. פרט להתאמה האישית של הקורס אליכם, אנו מציעים הכוונה אישית, אמיתית, בכל שלב של הקורס.
◄ יחס אישי בכיתה: כל שיעור יפתח בקבוצת עבודה- פורום מצומצם של תלמידים מהכיתה, שהוזמנו במיוחד על ידי המדריך, כדי לקבל מענה לצורך מקצועי משותף. בין אם מדובר על חיזוק כלים בסיסיים, או פתרון תרגילים מתקדמים, קבוצות העבודה אליה תוזמנו נבחרו בשבילכם על ידי המדריך.
◄ יחס אישי בבית: מערכת הודעות המאפשרת לכם להתייעץ עם המדריך בכל שאלה, ומאפשרת למדריך להיות בקשר איתכם לכל אורך השבוע.

◄ בכל זמן ובכל מקום: חלק גדול מהלמידה לפסיכומטרי מתמקד בלמידה בבית, בו תתרגלו את הכלים שניתנו לכם בשיעור. כדי שהתרגול יהיה יעיל, בקידום מבינים שיש לתת תמיכה לכל קושי שמתעורר בזמן התרגול.
◄ לוח חכם: מאפשר למדריך גמישות במהלך השיעור- המדריך אינו מחויב לפתרון ספציפי שהוגדר במצגת, אלא כותב בחופשיות כמו בלוח רגיל. כל הדגשים הייחודיים שנכתבו על הלוח במהלך השיעור, יהיו זמינים לתלמידים גם בבית.
◄ ET: מערכת המאפשרת לתלמיד לקבל ייעוץ מקצועי בכל יום לכל עניין שהתקשה בו. התלמיד פונה למדריך קידום הנמצא במשמרת ופותח במעין שיעור פרטי. המדריך יעלה את השאלה הרלוונטית על גבי מסך המחשב, ויתחיל לפתור אותה באופן קולי, תוך כדי כתיבת הפתרון. התלמיד יכול לשאול שאלות ספציפיות לגבי הפתרון, כדי לקבל מענה לצורך האישי שלו. בכל יום יהיה מדריך זמין משעות הצהריים ועד הערב.

◄ קמפוס תרגולים: בנקודות זמן קריטיות במהלך הקורס, יועברו שיעורי חזרה מקוונים על נושאים חשובים. המדריך שיעביר כל קמפוס יעזר במצגת שהוכנה במיוחד, הכוללת את השאלות החמות ביותר גם מהבחינה האחרונה. בכל קמפוס משתתפים מאות תלמידים!

◄ לומדות הכנה לשיעור: אוסף סרטונים אינטראקטיביים, המאפשרים למידה נעימה, קלה להפנמה וחוויתית. לומדות אלו ישמשו אתכם בבית כהכנה לקורס, וגם כהכנה לקראת השיעורים הכיתתיים. לומדות ההכנה הן למעשה כמו שיעור פרטי.

◄ קידומילה: מסרון יומי עם מילה (בעברית/ אנגלית) עם פירוש, שיעזור לכם בשינון המילים לקראת הבחינה.

צוות המחקר והפיתוח של קידום:
מחלקת המחקר והפיתוח של קידום היא הותיקה ביותר בתחום הפסיכומטרי. עם ניסיון של למעלה מ30 שנה, המחלקה מעסיקה צוותים שעסוקים בחקר מתמיד של הבחינה, במקביל להתפתחויות נוספות בעולם ההשכלה. אנו מוודאים כי תובנות המחלקה יגיעו בטווח זמן מיידי אל התלמידים, כדי לספק את הקורס המעודכן ביותר והאיכותי ביותר.

קידום מציעה קורס יחיד מסוגו, שאינו דומה לאף קורס פסיכומטרי אחר בעדכניות החומר הנלמד, בכלים המתקדמים לשיפור הלמידה וביחס האישי בין המדריך לתלמיד.

סניפים:
●אשדוד ●אשקלון ●באר שבע ●בת-ים ●דימונה ●חדרה ●חיפה ●יבנה ●ירושלים ●כפר סבא ●כרמיאל ●מודיעין ●נתניה ●עמק הירדן ●רמת ישי ●עפולה ●פתח-תקווה ●קריון ●קרית שמונה ●ראש העין ●ראשון לציון ●רחובות ●רמת אפעל ●רעננה ●תל-אביב ●תל מונד

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קידום פסיכומטרי

כל מסלולי הלימוד של קידום פסיכומטרי


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     קידום פסיכומטרי
  • שם מסלול הלימוד:
     לימודים בקידום פסיכומטרי
  • סוג הלימודים במוסד:
     מכינות/פסיכומטרי/בגרויות

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649