ירין שחף- בית הספר המוביל למקצועות היופי

אודות בית הספר

אזור גיאוגרפי: גוש דן - בית הלל 10, תל אביב

בלב העיר הסוערת בארץ שוכן לו הלב הפועם של תעשיית היופי הישראלית. בית הספר הגדול והמוביל למקצועות היופי על שלל רבדיו "ירין שחף", מאפשר לתלמידיו להגשים חלום ולעסוק במקצועות היופי הנחשקים. מהיווסדו בשנת 1986 שולט בית הספר על עמודי התווך של עולם הביוטי והקולנוע ומקפיד לעדכן את תכניו בהתאם למגמות המשתנות באופן תדיר, החל מנישות האיפור למיניהן (איפור מקצועי, ערב וכלות, במה וקולנוע, איירבראש) וכלה בלימודי השיער והסטיילינג, תוך שימת דגש בלתי נפרד על הפן העסקי והשיווקי לעוסקים במקצועות הללו. המוטו של ביה"ס "למידה לצורך עבודה". בית הספר "ירין שחף" אינו עוצר רק בגידול אמני העתיד ואף מכשיר מורים ומדריכי יופי לעסוק בהוראה והדרכה בתחום היופי. בית הספר מקפיד באדיקות לשמור על הווייתו כנטול אינטרסים מסחריים ועל כן אינו דוגל ביצירת ליין איפור הנושא את שמו; כשם שמאפר טוב צריך להיחשף למגוון טכניקות עבודה כך עליו גם להתנסות בשלל מותגים באופן אובייקטיבי. מעבר להיותו מוסד לימודי מוביל בתחומו, בית הספר "ירין שחף" הוא קודם כל בית; חממה מחבקת ומטפחת בה הדגש הינו על הפרט, לא רק כאמן אלא גם כאדם. מלבד העמדת סטודיו צילום מקצועי להעשרת תיקם המקצועי של תלמידיו ושיעורי חיזוק גם לאחר תום תקופת הלימודים, מורי בית הספר ממשיכים ללוות את בוגריו בהמשך דרכם כמנטורים ואף יוזמים ויוצרים הזדמנויות עבודה מגוונות עבורם ומשדכים בינם לבין הפקות נחשבות בתעשייה.

פרויקט "ירין שחף למען הקהילה"

בשנת 2001 קרם עור וגידים פרויקט חברתי חשוב בו נשלחים מאפרים מטעם ביה"ס (מורים ותלמידים כאחד) להתנדב בקהילה ולשמח אוכלוסיות נזקקות במוסדות שונים ברחבי הארץ. מאפרי ביה"ס אף לוקחים חלק בהפקות וכנסים המהווים מנוף לגיוס כספים לעמותות שונות. ביה"ס מעודד את הרוח ההתנדבותית של תלמידיו (חלקם ממשיכים לתרום לקהילה גם בתום לימודיהם) ואף מעניק מדי שנה מלגות חינם לעשרה תלמידים מרקע קשה על מנת להעניק להם סיכוי לעתיד טוב יותר.

צוות ההוראה בביה"ס "ירין שחף"

לימודים איכותיים מתבססים על צוות מורים בעלי כישורי הוראה מצויינים, מיומנויות מקצועיות גבוהות ויחסי אנוש טובים. הליווי האישי והיחס המקצועי שניתן לתלמידים הוא המימד המוביל במדיניות בית הספר וזאת כדי להבטיח שתלמידיו יצויידו בכלים הנכונים שיהפכו אותם לטובים ביותר בתחומם. ליווי זה מתבטא במספר מישורים:
◄ בכל קורס מורה מלווה וכל תרגול נעשה בליווי צמוד של מדריך בכיר.
◄ ירין שחף (שמלמד ומלווה אישית בשיעורים המתקדמים) מקיים שתי פגישות אישיות עם כל תלמיד בבית הספר, בוחן עבודות ומעניק הערות מקצועיות.
◄ צוות ההוראה מנהל מעקב אחר התקדמות התלמיד כדי לדעת מה מצבו בכל שלב ולציידו בכלים הנדרשים להתקדמותו

ירין שחף - מבכירי המאפרים בארץ

במסגרת עבודתו כמאפר מהשורה הראשונה, הרצה ירין שחף רבות וגילה את חדוות ההוראה הטמונה בו, מכאן הדרך לקריירה ייחודית כמאפר על וכמייסד בית הספר המוביל בארץ למקצועות האיפור והיופי נסללה בטבעיות.
בנוסף להוראה בארץ, ירין שחף מלמד גם בברלין ובשטוקוהלם. ירין שחף הינו טרנדולוג העוסק בחיזוי העתיד ובניסיון "לקרוא" מגמות בעולמות היופי טרם התרחשותן. ירין שחף חולק עם תלמידיו את רזי המקצוע ומקנה להם את הכלים הדרושים כדי לפתח יכולות איתור וקביעת טרנדים בעצמם למען יובילו את התעשייה בחדשנותם.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות "ירין שחף" – בית הספר המוביל למקצועות היופי.

כל מסלולי הלימוד של ירין שחף- בית הספר המוביל למקצועות היופי


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     ירין שחף- בית הספר המוביל למקצועות היופי
  • שם מסלול הלימוד:
     קורס איפור מקצועי – מסלול PRO
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה ,ייעוץ והכוונה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649