קידום פסיכומטרי

לימודים בקידום פסיכומטרי

  • סוג הלימודים במוסד:
     מכינות/פסיכומטרי/בגרויות
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ

אודות:
מייסדי קידום המציאו בשנת 1981 את קורס ההכנה לפסיכומטרי. מאז ועד היום חברת קידום ממשיכה להוביל:
◄ בכמות התלמידים בכל זמן נתון
◄ במחקר ופיתוח של שיטות וחומרי הלימוד
◄ בהכשרות ופיתוח המדריכים שהם השפיץ של לימודי הפסיכומטרי בישראל.


יתרונות הלימודים:
◄ הכלים אשר נבנו בקידום שמים את התלמיד במרכז וכל המערכות התומכות: קבוצה קטנה, כיתה, מדריך וטכנולוגיה, נמצאות באוריינטציה למיצוי פרטני של הפוטנציאל ומיקסום הציון האישי של התלמיד.
◄ הקורס נבנה באמצעות פדגוגיה מבוססת ומתחדשת עם דגש על חיזוק והעצמה לכדי מיצוי הפוטנציאל של התלמיד.
◄ מערך המחקר ופיתוח של חברת קידום הוא מהגדולים והמתקדמים בארץ. החומרים נבנים על פי כללי המבחן הפסיכומטרי וכפי שמעידים התלמידים שלנו בהמלצותיהם, רבות מהשאלות הנכתבות ומתורגלות בקורס בקידום מופיעות במבחן עצמו.
◄ המערך הפדגוגי שלנו מורכב אנשים אשר המציאו את קורס ההכנה מצד אחד ומצד שני מהמוחות המתקדמים ביותר בכל אחד מהתחומים הנלמדים. כך שחומרי הלימוד שלנו מביאים את הטוב ביותר מכל העולמות: ניסיון רב ועצום משולב עם התחדשות מתמדת.
◄ צוות המדריכים שלנו בנוי מכישרונות. מאנשים שהם יוצאים מן הכלל בהדרכת פסיכומטרי, ובכלל במה שהם עושים. אנחנו מאתרים את הטובים ביותר, ומשמרים את המעולים. חשוב לנו שהמורים שלנו יהיו שפיצים בהדרכת פסיכומטרי אבל שגם יהיו מצוינים במקצועות או בפקולטות בהם בחרו. לא פחות חשוב לנו גם, שיהיו בני אדם. כאלו שאפשר לדבר איתם אחרי השיעור ושבאמת ההצלחה של התלמידים שלהם תהיה להם חשובה, וברמה האישית.
◄ זה שהמדריכים שלנו מצוינים זה נהדר, אבל לא מספיק כדי להדריך אצלנו. הכשרת המדריכים נמשכת למעלה מארבעה חודשים והיא מנוהלת על-ידי קבוצה איכותית ביותר מדריכים פסיכומטריים בכירים המלוווים על-ידי מנחים פדגוגיים ופסיכומטריים מהשורה הראשונה. סף כניסה להכשרה הוא יש ציון של מעל 720 בפסיכומטרי.

מטרת הלימודים בקידום פסיכומטרי:
התאמה אישית היא לא סיסמא, היא תפיסת עולם. קורס הפסיכומטרי בקידום לוקח בחשבון שני פרמטרים חשובים:
לתלמידים שונים צרכים שונים: כל אחד מהתלמידים לומד מעט אחרת וזקוק לחיזוק והעצמה בתחומים שונים. מערכת לימודית מתקדמת כקידום מחוייבת לוודא שהפוטנציאל האישי של כל אחד ואחת מהתלמידים שלנו מגיע למיצוי גבוה ככל האפשר.
זמינות: תמיכה היא לא רק בשעות הלימודים. החיים שלך עמוסים ועסוקים ואנחנו מבינים את זה. מעגל התמיכה האישית שאנחנו נותנים הוא גם מחוץ לגבולות הכיתה.
איך זה בא לידי ביטוי?:
מדריך: ברור מאליו, לפחות מבחינתנו, שהמדריכים שלנו זמינים בשבילך. בתחילת הקורס מקבלים את המייל והטלפון של המדריך לשאלות. כמו כן, המדריכים שלנו, כחלק ממערכת השעות שלהם ולא רק כי זו תפיסת עולמם, נשארים אחרי השיעור לשאלות שנשארו לך פתוחות.
קבוצות עבודה: כל שיעור מתחילים בלמידה בקבוצות עבודה קטנות על פי הנושאים הדורשים חיזוק המשותפים לקבוצה. במשך כשעה, בין 6 ל10 סטודנטים, עוברים עם המדריך על נקודות בהן המורה והמערכות של קידום מאמינים כי תוכל להצליח יותר.
גודל כיתה: למרות הביקוש הרב, אנחנו עושים מאמץ שבכיתות שלנו יהיו רק בין 25 ל 32 תלמידים. הפריסה הארצית הרחבה שלנו אנחנו מאפשרת לנו לרוב לשמור על כיתות אינטימיות בנוסף לקבוצות העבודה.
מצגת השיעור במייל: חשוב לנו שהתלמידים שלנו יתרכזו בשיעור ושיהיה להם את כל החומר. השיעורים מתנהלים בכיתות עם לוח חכם ובסוף השיעור נשלח לך במייל את המצגת ואת כל מה שנכתב על הלוח במהלך השיעור. כשיש לך את הזמן או אם נתקלת בקושי בזמן התרגול, יש לך את הכול אצלך.
מטלות מותאמות אישית: בקידום מערכת מחשוב ייחודית היודעת לבחון את ביצועיך בזמן אמת, באמצעות הסימולציות, בייחס ליכולות שלך וביחס ליכולות האחרים. בסוף כל שיעור המדריך שלך, על בסיס התוצאות האישיות, יישלח לך מטלות שיעורי בית המותאמות לאתגרים שלך ולאזורים הדורשים חיזוק אצלך.
ET מערכת למידה מרחוק: אחרי כל זה ועדיין נתקלת בקושי? אין בעיה. כל יום בין 5 אחה"צ ל9 בערב צוות של מדריכי פסיכומטרי בקידום זמינים לך לוידאו צ’ט בכיתה וירטואלית. המדריך רואה את השאלה בה יש לך קושי ומנחה אותך לפתרון באמצעות שיחה ולוח חכם. הרבה יותר אפקטיבי משיחת טלפון ובזמינות יומית גבוהה.
חומרי לימוד מקוונים: מרגע ההרשמה מקבלים הרשאה לאתר ולחומרי הלימוד המקוונים שלנו. לפני הקורס תירגול ל"הסרת חלודה" ולומדות אוצר מילים בעברית ובאנגלית ואינספור מבחנים לתירגול נוסף.

מי כבר בחר בנו?
מעבר למאות אלפי התלמידים שכבר לימדנו ובחרו בקורס שלנו אנחנו עובדים כספקים בלעדיים של חברת חשמל | ביטוח הראל | האגודה להתנדבות | האוניברסיטה העברית | בזק | אסם | בוגרי יחידת 8200 | בוגרי השייטת | בוגרי יחידת הצוללות | מכללות שונות ברחבי הארץ | מעל 200 בתי ספר כל שנה ועוד ועוד.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות לימודים בקידום פסיכומטרי.


סניפים:
●אשדוד ●אשקלון ●אריאל ●אפרת ●אשכול ●באר שבע ●בית שאן ●בית שמש ●בת-ים ●גליל תחתון ●דימונה ●הרצליה ●חדרה ●חולון ●חיפה ●טבריה ●טירת הכרמל ●ירושלים ●כפר סבא ●כרמיאל ●מודיעין ●מטה אשר ●מעלה אדומים ●נהריה ●נתיבות ●נתניה ●ספיר ●עמק חפר ●עמק יזרעאל ●עפולה ●פרדס חנה ●פתח-תקווה ●צפת ●קצרין ●קריון ●קריית אונו ●קריית גת ●קריית מלאכי ●קריית ארבע ●קריית שמונה ●קרית טבעון ●ראש העין ●ראשון לציון ●רחובות ●רמלה ●רעננה ●תל-אביב ●תל מונד

כל מסלולי הלימוד של  קידום פסיכומטרי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649