מכללת כרכור לרפואה משלימה

קורס שיאצו

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן - רחוב המושב 40, כרכור

מכירים את התחושה שיש לכם בידיים יכולת ריפוי? רוצים להבין איפה בדיוק כואב, מה מעכב אותנו ואיך ניתן לטפל בזה? יש בכם רצון לעזור ולרפא אחרים בעזרת מגע? לעבוד בסביבה שקטה עם חיבור עמוק של גוף-נפש? לימודי שיאצו במכללת כרכור יעניקו לכם את הכלים שאתם מחפשים. נשמע מעניין? זאת ההזדמנות שחיכיתם לה. זה הזמן לעשות לעצמכם משהו טוב. מחכים לכם!אודות:
השיאצו לא עתיק כמו הרפואה הסינית והדיקור. כשביפן אוסר על שימוש במחטים, מצאו דרך "לדקור" אנשים במקומות המתאימים באמצעות לחץ של אצבע (שי=אצבע, אצו=לחץ). לימודי שיאצו מבוססים על השאיפה לגרום למערך האנרגטי של המטופל להגיע למצב מאוזן ככל האפשר. תרפיית השיאצו מוכרת היום בעולם כשיטה נפוצה לטפול בכאבים, מתחים, דלקות וחוסר איזון כללי ומביאה לאיזון הגוף והנפש. הטפול מתבצע בבגדים נוחים על מזרן.

קהל היעד:
הקורס מיועד לאלו המגיעים מעולם הרוח, עולמות האימון הגופני-רוחני ועולמות טיפולי המגע למיניהם. לאלו עם הרצון להעמיק בקסם חכמת המזרח. לאלו המסוקרנים ללמוד שפה חדשה. שפה ללמוד שפה ללא מילים דרך ידי המטופל והגוף של המטופל.

משך הלימודים:
קורס שיאצו שנה א’ לדרגת מטפל מוסמך כולל 30 מפגשים, פעם בשבוע + תרגולים.
קורס שיאצו שנה ב’ לדרגת מטפל בכיר כולל 31 מפגשים, פעם בשבוע + תרגולים.
קורס שיאצו שנה ג’ לדרגת מטפל מומחה כולל 30 מפגשים, פעם בשבוע + תרגולים.

תכנית הלימודים:
תכנית הקורס כוללת מלבד לימודי השיאצו, גם חטיבות לימוד בפילוסופיה סינית, רפואה סינית מסורתית, טווינא, עיסוי תאילנדי ולימודי תזונה סינית. דגש מיוחד מושם על תרגול גופני ועבודת גוף משיטות מזרחיות שונות המהווה כלי מרכזי ללימוד ויישום טכניקות העבודה. הלימודים כוללים ידע תיאורטי מעמיק לצד התנסות מעשית רחבה ומקיפה (סטאז’) בליווי והדרכה של צוות המנחים.

תכני הלימוד בקורס שיאצו כוללים נושאים כגון: יין ויאנג, שלושת האוצרות, השעון הביולוגי, מרידיאנים, קונטרה אינדיקציות, זן בודהיזם, זן שיאצו מצנוגה, חמשת האלמנטים, תאוריית האמבה, תיאוריית גוף נפש, אבחנת בטן, אבחנת גב וטיפולים, עבודה עם נקודות, אבחון לשון.

תעודה:
למסיימים בהצלחה את הקורס בשנה א’, תוענק תעודת ’מטפל מוסמך בזן שיאצו’ מטעם מכללת כרכור.
למסיימים בהצלחה את הקורס בשנה ב’ תוענק תעודת ’מטפל בכיר בשיאצו’ מטעם מכללת כרכור.
למסיימים בהצלחה את הקורס בשנה ג’ תוענק תעודת ’מטפל מומחה בשיאצו’ מטעם מכללת כרכור.

*קבלת תעודת ההסמכה מותנית בסיום סדנת החייאה וקורסים משלימים נוספים הנלמדים בנפרד ובתשלום נוסף.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס שיאצו במכללת כרכור.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת כרכור לרפואה משלימה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649