מכללת כרכור לרפואה משלימה

קורס פרסונולוגיה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     השרון - רחוב המושב 40, כרכור

תחום הטיפול והאבחון מעניין אותך? תמיד חיפשת "נשק סודי" שיעניק לך יתרון משמעותי בתחומי ה-HR, ההשמה, האבחון והמכירות? הגעתם למקום הנכון. מכללת כרכור מציעה לך קורס פרסונולוגיה - אבחון על פי תווי פנים ייחודי, שיכשיר אותך במלוא הידע הדרוש לאבחון במהירות בעיות והתמודדות עם אתגרים דרך ניתוח תווי פנים. נשמע מעניין? זאת ההזדמנות שחיכית לה. זה הזמן לעשות לעצמך משהו טוב. מחכים לך!אודות:
באמצעות הפרסונולוגיה (קריאת תווי פנים) נלמד, נבין ונתקשר יותר טוב עם מי שעומד מולנו. מה מניע אותו? מהם כישוריו? מהי דרך חשיבתו? מה מצבו הרגשי והנפשי? בניגוד לתקשורת מילולית, הפנים לא משקרות. הן מספרות הכול. החכמה היא לדעת איך לקרוא אותם כמפה להכרת נפש האדם. פרסונולוגיה היא שיטת אבחון ויעוץ לפיה התבוננות וניתוח מבנה תווי הפנים של אדם מאפשרים הבנה עמוקה של מבנה אישיותו. הדבר מסייע בהגשמת הפוטנציאל האישי, יעדים, זוגיות, זוגיות, שפע והצלחה, וגם להכיר ולמצות יכולות וכישרונות בתחומים מגוונים רבים. הידע הפרסונולוגי זהו כלי ייחודי שמאפשר לך לאבחן במהירות את האדם העומד מולך באופן בלתי אמצעי. אם אתם בתחומי ה HR, ההשמה, האבחון והמכירות – הפרסונולוגיה תעניק לכם יתרון משמעותי.

קהל היעד:
◄ אנשי מקצוע בתחום העסקים, האימון, מטפלים, פסיכולוגים, השמה והכוונה מקצועית.
◄ מתאים לאוהבי אדם המבקשים ליצור תקשורת בונה והרחבת אופקים והעשרה כחוויה לימודית אפקטיבית.
◄ כל המעוניינים בהסמכה מקצועית כיועצי פרסונולוגיה ולכל המעוניינים להעשיר את עולמם בידע מרתק וכלים נגישים לחיי היום יום.

משך הלימודים:
קורס פרסונולוגיה במכללת כרכור כולל 28 מפגשים, פעם בשבוע.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים הינה רחבת היקף, מעמיקה ומפתחת, וכוללת מגוון עשיר של תכנים עיוניים והרצאות פרונטליות מרתקות לצד תרגולים, התנסויות וסדנאות. הקורס מועבר על ידי פסיכולוגית מומחית בתחום האימון והאבחון, מלבד הידע המקצועי המובנה מושם דגש רב על אינטגרציה בין המיידעים השונים המאפיינים כל אחד מהאיברים והאלמנטים בפנים, והקניית כלים מתחום האימון ההוליסטי. החומר נלמד באמצעות אמצעי המחשה ויזואליים, עבודה קבוצתית ותרגולים עם דגש על התפתחות והנאה, שילוב הומור ופרקטיקה להגברת המוטיבציה הלימודית והטמעת החומר.

תכני הלימוד בקורס פרסונולוגיה כוללים נושאים כגון: מבוא לתורת הפנים – פרסונולוגיה, מבנה הפנים וחלקיו – קריאת פנים, אינטליגנציה, זיכרון, אינטואיציות, הצלחה, תקשורת, זוגיות, יצירתיות ויצרים, הכוונה מקצועית – כלים לאבחון, יושר ואמינות לצד מניפולטיביות וערמומיות, דפוסי חשיבה ודרכי פעולה, תרגולי אבחון שונים, יסודות שפת הגוף כאמצעי לקידום מטרות.

תעודה:
למסיימים בהצלחה את הקורס, תוענק תעודת ’יועץ מוסמך בפרסונולוגיה’ מטעם מכללת כרכור.

*קבלת תעודת ההסמכה מותנית בסיום קורס יחסי מטפל-מטופל הנלמד בנפרד ובתשלום נוסף.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס פרסונולוגיה במכללת כרכור.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת כרכור לרפואה משלימה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649