מכללת כרכור לרפואה משלימה

קורס NLP

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     השרון - רחוב המושב 40, כרכור

רוצה להשיג את המטרות שלך? לקדם מצוינות והצלחה אישית? לעזור גם לאחרים לצמוח ממקום של שינוי? קורס NLP במכללת כרכור זאת התשובה! זאת ההזדמנות שחיכית לה. זה הזמן לעשות לעצמך משהו טוב. מחכים לך!אודות:
שיטת ה-NLP מאפשרת לך תקשורת ישירה עם הלא מודע, עוקפת מחשבות מגבילות ומעכבות ומבטיחה תוצאות יעילות ומהירות שיישמרו לאורך זמן, בכל תחומי החיים (פחדים וחרדות, קושי בקבלת החלטות, מימוש עצמי, מערכות יחסים, הרזייה ובריאות, התמודדות עם קונפליקטים). שיטת ה NLP מבוססת על הרעיון של להבין איך אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים טוב ולשכפל את זה על מה שאנחנו עושים פחות טוב. ה NLP הוא לא רק ארגז כלים עוצמתי ואפקטיבי הוא גם גישה לחיים, הרבה מעבר לכלי טיפולי. הוא אוסף של טכניקות מורכבות שילמד אותך איך להשתמש במוח שלך כדי להצליח.

קהל היעד:
הקורס מיועד לאלו המחפשים תהליך מהיר, ממוקד ויעיל לשיפר את איכות חייהם, להכיר ולעקוף מחשבות מעכבות ומגבילות, לקדם הצלחה ואיכות חיים עבור אחרים, דרך לנהל את עצמם רגשית טוב יותר ולתקשר עם אחרים טוב יותר.

משך הלימודים:
קורס NLP במכללת כרכור כולל 26 מפגשים, פעם בשבוע.

תכנית הלימודים:
כסטודנטים בקורס אתם מתחילים להבין את מפת העולם האישית שלכם. נחשפים לשיטות האלה וזה מיד עובד גם עליכם, דרך למידה, רכישה והטמעה של מיומנויות לצד התנסות וחוויה - העולם שלכם מתהפך כי זה כלי חד ממוקד מהיר ויעיל האסימונים נופלים כבר מהשיעורים הראשונים. קורס NLP במכללת כרכור מוכר ע"י הארגון הבינלאומי International Association of NLP Institutes.

תכני הלימוד בקורס NLP כוללים נושאים כגון: היסטורית ה NLP ומודל התקשורת, חדות חושים, מערכות ראשוניות ומובילות, המודע והלא מודע, כללים להצבת מטרה בנויה כהלכה, הנחות יסוד של שפה ושאלות פורצות דרך – אומנות התשאול - בעזרת תבניות תחביריות המאפשרות להגיע לעומק בשיחה, מודל מילטון – דפוסי שפת ההשפעה וטיפול בהתנגדויות, תהליך הפקת אסטרטגיה, ראפור - ללמוד לייצר כימיה בינאישית, מיומנויות אבחנה - הרחבת הקליטה החושית לשפת גוף, שינוי אמונות מגבילות - החלפת אמונות מעכבות לפריצת דרך משמעותית,
טיפול בפחדים - טכניקות טיפול בפחדים וחרדות, עגינה – חיבור למשאבים חיוביים בעזרת גירוי חושים, טכניקות חשיבה – זיהוי, אבחנה והשגת שינוי בדרכי חשיבה מובנות.

תעודה:
למסיימים בהצלחה את הקורס ועמדו בכל הדרישות, תוענק תעודת הסמכה בינלאומית רשמית NLP’ PRACTITIONER’ מטעם ארגון IN NLP – International Association of NLP Institutes.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס NLP במכללת כרכור.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת כרכור לרפואה משלימה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649