לימודי הנדסת תעשייה וניהול - תואר ראשון

הנדסת תעשיה וניהול - תחום בהנדסה העוסק באופטימיזציה של תהליכים מורכבים של מערכות. על מהנדסי תעשיה וניהול להיות בעלי ידע בפיתוח, שיפור, הטמעה והערכה של מערכות משולבות כוח אדם, כסף, ידע, מידע, ציוד, אנרגיה, חומרים, אנליזות כמו גם מתמטיקה, פיזיקה ומדעי החברה יחד עם עקרונות ומתודיות של עיצוב הנדסי לעיצוב, חיזוי והערכה של תוצאות שניתן לקבל ממערכות או תהליכים. הלימודים מעניקים הכשרה בניהול מהערכות, ניהול מדעי וניהול מחקר, הנדסת מכונות והנדסת ייצור. הבוגרים משתלבים בתחומי תעסוקה שונים ובתפקידים במפעלי היי-טק, בארגונים גדולים, במערכת הביטחון, בתחומים מגוונים כגון: ניהול מערכות או תשתיות לוגיסטיות ורכש, ניהול מערכות ייצור, ניהול מערכות בקרה, ניהול מערכות שירות, ניהול מערכות איכות, ניהול מערכות מידע, מחשוב, ניהול משאבי אנוש ועוד.

להזמנת ידיעונים חינם מכל מוסדות הלימוד לחץ כאן ומלא את הטופס

הנדסת תעשייה וניהול – כל מסלולי הלימוד


תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול

הירשמו ללימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטה הפתוחה ותוכלו להצטרף למעגל הבוגרים שלנו שהשתלבו בהצלחה בתחומי ייצור מובילים, בהיי-טק ובחברות פיננסיות

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - כלל ארצי

B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול

המרכז האקדמי רופין – לראות מעבר לאופק. במחלקה שני אשכולות לימוד לבחירה: ניהול שרשרת האספקה וניהול מערכות מידע. לימוד בכיתות קטנות.תשתית מעבדתית מתקדמת. קיים מסלול ערב

אזור גיאוגרפי: השרון - עמק חפר 4025000

תואר .B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול

תחומי העיסוק של בוגר תואר בהנדסת תעשייה וניהול כוללים קשת רחבה של נושאים ותחומים בהם: תכנון ופיקוח על הייצור, ניתוח ותפעול מערכות מידע ועוד

אזור גיאוגרפי: באר שבע והדרום - סניפים בבאר שבע ובאשדוד

תואר ראשון הנדסת תעשיה וניהול

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים לראייה מערכתית כוללת על ידי שימוש בכלי תכנון, ניתוח, בניית מודלים, אימותם ויישומם.

אזור גיאוגרפי: - שומרון

תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול – B.Sc.

הנדסת תעשייה וניהול מהווה מקצוע רב תחומי העוסק בפיתוח, תכנון, תפעול, בקרה ושיפור של תהליכים ארגוניים, במטרה להגביר את המועילות (פיתוח מוצרים ושירותים) והיעילות (הגדלת רווחי הארגון).

אזור גיאוגרפי: ירושלים והסביבה - רחוב יעקב שרייבום 26, ירושלים

.B.Sc בתעשייה וניהול עם התנסות מעשית

◄ לימודים במעבדות מתקדמות ◄ מסלולי התמחות מבוקשים ◄ סגל מנוסה באקדמיה ובתעשייה ◄ תוכניות להתנסות מעשית בתעשייה בזמן הלימודים ◄ ועוד! הלימודים מתקיימים בכרמיאל בבוקר

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - סנונית 51 כרמיאל

הסבה מהנדסאי למהנדס תעשייה וניהול

◄ התמחויות מבוקשות: ■ מערכות תפעול ■ מערכות מידע ◄ אפשרות לרישום בפנקס המהנדסים ◄ עד 30 נקודות פטור להנדסאים מוסמכים. הלימודים הינם לימודי בוקר בלבד.

אזור גיאוגרפי: באר שבע והדרום - סניפים בבאר שבע ובאשדוד

מגוון תארים איכותיים במרכז האקדמי רופין

● הנדסת תעשייה וניהול ● הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ● כלכלה ומנהל ● כלכלה וחשבונאות ● מנהל עסקים ● מדעי ההתנהגות ועוד! שכ"ל אוניברסיטאי!

אזור גיאוגרפי: השרון - עמק חפר 4025000

תואר ראשון חד/דו חוגי בניהול

רוצה ללמוד לתואר בניהול בלי להפסיק לנהל? במסלול של האוניברסיטה הפתוחה אפשר ללמוד ולהמשיך לעבוד! לו"ז גמיש ומגוון רחב של מסלולים!

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - כלל ארצי

תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול .B.Sc

הנדסת תעשייה וניהול היא דיסציפילינה המאגדת תורות הנדסיות מגוונות ומתקדמות בתחומי התעשייה והניהול. מהנדס תעשייה וניהול מיומן עוסק בקשת רחבה של נושאים!

אזור גיאוגרפי: גוש דן - מבצע קדש 38, תל אביב


יוצאים לשטח - כתבות לימודים מצולמות


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649