המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

תואר ראשון BA במנהל, ממשל ומשפט

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,מכינות/פסיכומטרי/בגרויות
  • אזור גיאוגרפי:
     השרון - המרגוע 5 הוד השרון

קריירה במגזר הציבורי!

אודות:
שערי מדע ומשפט הוא מוסד אקדמי שלוקח אתכם ברצינות. כסטודנטים לתואר ראשון במנהל, ממשל משפט, תיהנו ממערך תמיכה אקדמי במישור האישי, הלימודי והתעסוקתי, ויוקנו לכם מגוון כלים יישומיים על-ידי סגל הוראה מוביל, במטרה לסייע לכם להשיג הצלחה מרבית בתקופת הלימודים ואף לאחריה כמנהלים במגזר הציבורי והפרטי.
בניגוד ללימודי תואר ראשון בתחומים משיקים כגון מדע המדינה, ממשל, מדיניות ציבורית, מנהל, משפטים וכלכלה, תכנית לימודים זו מתמקדת ברכישת ידע אינטגרטיבי בתחומים הנ"ל, תוך שימת דגש הן על הצדדים האקדמיים המתקדמים והן על הצדדים המעשיים. תכנית הלימודים בחוג מתכתבת עם תכניות מאוניברסיטאות מובילות בעולם, והיא משלבת תיאוריה ופרקטיקה, על מנת להקנות לסטודנטים ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים והיא מיועדת, בין השאר, למעוניינים להשתלב בתפקידי ניהול וייעוץ אסטרטגי בשירות הציבורי, במערכת הפוליטית, ובחברות מובילות במגזר הפרטי. בוגרינו משרתים בתפקידי ניהול שונים במגזר הציבורי, הפרטי וב"מגזר השלישי", חלקם אף ממשיכים ללימודים אקדמיים מתקדמים.

מטרת תכנית הלימודים היא להקנות לתלמידים ידע אינטגרטיבי בתחומי מנהל, ממשל ומשפט ולהכשירם כמנהלים בתחומים הרלוונטיים.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים בחוג נבנתה על-ידי פרופ’ אברהם דיסקין, מהחוקרים הידועים והחשובים בתחום, השם לו למטרה להצמיח את הדור הבא של מנהלים במגזר הציבורי ובחברות מובילות במגזר הפרטי.
תכנית הלימודים מורכבת מלימודי מבוא ומלימודי בסיס בתחומי מנהל, ממשל, משפט, כלכלה, שיטות מחקר ומלימודי בחירה. בשנה השלישית של הלימודים תתקיים בצד הלימודים העיוניים גם סדנא שתתמקד בניתוח אירועים, קבלת החלטות וקביעת מדיניות בנושאים עיוניים ומעשיים. בסדנא ישתתפו בנוסף למורי התכנית גם נציגים של צמרת מקבלי ההחלטות בישראל בעבר ובהווה.

תנאי רישום/ קבלה:
◄ תעודת בגרות ישראלית או תעודה שוות ערך ממוסדות תיכוניים בחו”ל בציון משוקלל של 85 ומעלה.
◄ ציון מינימאלי של 85 במבחן אמיר”ם/185 במבחן אמי”ר.
◄ קבלת סטודנטים בעלי תארים אקדמאיים או לימודים חלקיים ברמת תואר ראשון ממוסדות להשכלה גבוהה אחרים היא על פי החלטת ועדת ההוראה של התכנית, בכפוף להצגת לימודים אקדמאיים זהים או דומים לאלה שבתכנית ולהישגיים האקדמיים.

משך הלימודים:
הלימודים מתנהלים במסלול יום במשך 3 ימים בשבוע:
◄ פעם בשבוע יום לימודים מלא
◄ פעם בשבוע יום לימודים מרחוק (מקוון)
◄ ביום ו’ בבוקר

הלימודים מתקיימים ברובם במסגרת סמסטריאלית ונפרסים על פני 6 סמסטרים רציפים (שנתיים קלאנדריות). סך נקודות הזכות הנדרשות להשלמת התואר הוא 120 נ”ז.

מועד פתיחה:
אוקטובר

סוג התעודה/ תואר:
תואר ראשון .B.A בלימודים בינתחומיים במנהל, ממשל ומשפט.

יתרונות התכנית:
◄ תואר למנהלים - התואר הוא העתודה שלכם לתפקיד ניהול במגזר פרטי וציבורי
◄ סדנאות ניתוח אירועים - כחלק מהדגש היישומי והאקטואלי של תכנית הלימודים, מקיים החוג סדנאות ייחודיות לניתוח אירועים וקבלת החלטות
◄ יחידת הכוון וקריירה – יחידה מקצועית המסייעת לסטודנטים לאחר סיום הלימודים בהמשך דרכם במגוון תחומי עשייה ותפקידים ומכשירה אותם לאורך כל השנה באמצעות סדנאות הכוון
◄ מקפצה לתפקידי ניהול - תכנית הלימודים בחוג מותאמת במיוחד לצרכים הדינמיים של התעשייה בישראל, וכך מהווה התואר בסיס איתן למגוון תפקידי ניהול
◄ ליווי ויחס אישי - לאורך כל תקופת הלימודים ואף לאחר השתלבותם בשוק העבודה, נהנים הסטודנטים מליווי וייעוץ אקדמי אישי
◄ הכנה מתוגברת לקראת הבחינות - במהלך תקופת הבחינות, משתתפים הסטודנטים בתגבורים אישיים ובמרתונים לימודיים
◄ תכנית לימודים מעשירה, עדכנית בראייה גלובלית

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר ראשון במנהל, ממשל ומשפט במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.


כל מסלולי הלימוד של  המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649