המרכז האקדמי ויצו חיפה

מסלולי הלימוד בויצו חיפה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון
  • אזור גיאוגרפי:
     חיפה והסביבה

הלימודים במכללה הינם לימודי בוקר!

לימודים במרכז האקדמי ויצו חיפה:
הסטודנט וחבר-הסגל האקדמי, כמו גם תכניות הלימודים והפרופיל המקצועי של הבוגר, הם השתקפות דיוקנה של החברה הישראלית על בסיס ארבעה יעדים מרכזיים:
◄ הכשרת מעצב המחר: מקצוען-משכיל, בעל מיומנויות מורכבות בכל הנוגע ליישום הטכנולוגי ולהתפתחויותיו המהירות, בקי בעולמה של התקשורת החזותית והמסוגל להתעדכן בחידושיה הטכנולוגיים המתמידים. ועם זאת, עצמאי ובעל אוריינטציה אמנותית שאינו נמנע מלתת ביטוי אישי להשקפת-עולם חברתית ופוליטית מגובשת. (להבדיל מקבוצת המעצבים "נותני שירות" המסורתיים המבטלים דעתם מפני זו של לקוחותיהם).
◄ מיצוב הבוגרים כמעצבים משכילים, פרופסיונאליים, בעלי דעה ודומיננטיים הן בעולם התעשייה, התקשורת והכלכלה בישראל והן במסגרות של פרויקטים אוניברסאליים וגלובאליים.
◄ הגדרת דרכי הוראה חדשות וחדשניות בשילוב עם מחקר ראשוני , עוד בשלב התואר הראשון, במגמה להכשיר מעצבים ואדריכלים המסוגלים לשנות ולהשתנות בנסיבות המקצועיות הדינאמיות של מקצועותיהם.
◄ פיתוח מערך דינאמי של בקרה והערכת האיכות – משלב ביקורת העבודות של הסטודנטים ועד להקניית הכלים הנדרשים למעצב-הבוגר בעבודתו: הצורך החיוני בשיפוט ברמה המקצועית המרבית וגיבוש סולם ערכים להערכת יצירות ויצירתיות. עבור כל מי שמעורב בעבודה יצירתית - הערכה (evaluation) היא "אם הביקורת הבונה": כלי מרכזי בכל שיח עם עמיתיו ועם קהליו. היכולת להעריך, באופן מובנה ובשל, עבודות בתחומי האמנות והעיצוב - ואגב כך למקם אותן בסביבה התרבותית הנכונה ולסווגן בהירארכיה הראויה - היא נדבך חשוב במעבר ממעמד של "דייר זמני" בחממת-לימודים ל"דייר קבע" בסדנת-האמן

מגוון מסלולי לימוד:
◄ עיצוב אופנה
◄ המחלקה לצילום
◄ בית הספר לניהול ולכלכלה
◄ עיצוב גרפי - תקשורת חזותית
◄ ארכיטקטורה

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות מסלולי הלימוד באקדמיה לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה.


כל מסלולי הלימוד של  המרכז האקדמי ויצו חיפה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649