מכללת כרכור לרפואה משלימה

תכנית נטורולוגיה - תזונה טבעית

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     השרון - רחוב המושב 40, כרכור

רוצה אורח חיים בריא יותר? להכיר לעומק את סוגי המזונות השונים? להקנות לילדים הרגלי אכילה בריאים? לימודי תזונה טבעית – נטורולוגיה במכללת כרכור, מפתחים את המודעות לתזונה נבונה, נכונה ובריאה. נשמע מעניין? זאת ההזדמנות שחיכית לה. זה הזמן לעשות לעצמך משהו טוב. מחכים לך!אודות:
נטורולוגיה היא אסכולה מרכזית וחשובה בעולם הרפואה הטבעית והיא מבוססת על תפישת האדם כמכלול של גוף-נפש וסביבה. הנטורולוג נותן מענה מדויק ומקצועי ל"תופעות הלוואי" של אורח החיים המודרני המתבסס על ידע מקיף ועמוק בתזונה טבעית, צמחי מרפא, ארומתרפיה ורפואה מערבית. תכנית הנטורולוגיה במכללת כרכור מציעה מסלול מרתק ומאתגר. הלימודים מקנים הכשרה מקצועית, מקיפה ומעמיקה ביכולות הריפוי של תזונה בריאה, תוספי מזון וצמחי מרפא ומעניקים פתרונות למחלות ובעיות נפוצות והקניית אורח חיים בריא בראייה הוליסטית המתמקדת בקשרי גוף-נפש. אם אתם מבינים כי תזונה נכונה ואורח חיים בריא הם המפתח לחיים מאוזנים ובריאים ואתם מחפשים ידע מעמיק תוך בניית קריירה טיפולית בתחום, לימודי תזונה טבעית במכללת כרכור הם בדיוק בשבילכם.

קהל יעד:
מתאים לאנשים מכווני תזונה ואורך חיים בריא המחוברים לעולם האימון והייעוץ ומחפשים לימודים מקצועיים, מעשירים ומדויקים לקריירה מגוונת ומתחדשת. לאלו המתבוננים על הנפש דרך הגוף.

משך הלימודים:
תכנית נטורולוגיה – תזונה טבעית במכללת כרכור פרוסה על פני כ-4 שנים. כל אחת מהשנים כוללת קורס תזונה טבעית בשילוב קורסים משלימים. כולל התמחות מקצועית ועבודה מעשית.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים רחבת ההיקף, משלבת קורסי מבוא מרתקים, לצד תרגולים, התנסויות והכשרה מעשית ענפה. הקורס מועבר על ידי סגל מרצים מיומן, בעל ניסיון עתיר שנים בעבודה בתחום הרפואה המשלימה. במהלך הלימודים, הסטודנטים עוברים תהליכים בתמיכה של הקבוצה והמנחים יחדיו. מושם דגש רב על תהליך ההתפתחות האישי והמקצועי של הסטודנט והפיכתו למטפל במלוא מובן המילה. דגש זה בא לידי ביטוי בעבודה בקבוצות קטנות, עבודה דינאמית, לימודי יחסי מטפל-מטופל וליווי אישי של הסטודנט.

תכני הלימוד בתכנית הנטורולוגיה כוללים נושאים כגון: יסודות התזונה, תזונה הוליסטית, לימודי תזונה טבעית, יסודות התזונה, גישות שונות בתזונה, תזונה אורתו מולקולארית – תוספי מזון, רעלים וחומרים מזיקים במזון, רדיקאלים חופשיים ונוגדי חמצון, מזון למצבים מיוחדים, פתולוגיות ודרכי טיפול באמצעות תזונה, השמנה, תהליכי הרזיה, התמכרויות והפרעות אכילה, התאמת ובניית תפריט למטופל, אבחון ותזונה בעיניים סיניות ועוד.
התכנית כוללת 5 קורסים משלימים:
◄ קורס צמחי מרפא – רפואת צמחים, דרכי שימוש, פיטוכימיה, אופן השפעת צמחי המרפא ועוד
◄ קורס פרחי באך – פילוסופיה, תפקיד המרפא בפרחי באך, 38 התמציות, ראיון טיפולי ועוד
◄ קורס ארומתרפיה – שיטות הפקת שמני בסיס, הכרת השמנים, אסטרטגיית טיפולית, רוקחות טבעית ועוד
◄ קורס אנטומיה פיזיולוגיה
◄ קורס פתולוגיה
◄ קורס יחסי מטפל מטופל

תעודה:
למסיימים בהצלחה את התכנית, תוענק תעודת ’נטורולוג’ ותעודת ’הרבליסט קליני’ מטעם מכללת כרכור.

*תעודת ’הרבליסט קליני’ מוכרת על ידי איגוד ההרבליסטים הקליניים – עיל"ם
*במהלך הלימודים הסטודנטים מקבלים בנוסף:
◄ תעודת ’יועץ מוסמך בצמחי מרפא’
◄ תעודת ’מטפל מוסמך בארומתרפיה’
◄ תעודת ’מטפל מוסמך בפרחי באך’
*קבלת תעודות ההסמכה מותנית בסיום סדנת החייאה הנלמדת בנפרד ובתשלום נוסף.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תכנית נטורולוגיה - תזונה טבעית במכללת כרכור.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת כרכור לרפואה משלימה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649