HackerU

Full Stack .NET Developers- פיתוח Mobile

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן

אודות:
עולם ההייטק מלא בחידושים, המצאות, מערכות חדשות ועולמות תוכן שונים אבל יש דבר אחד שלא משתנה- מיקרוסופט תמיד תהיה בתמונה! בחודש יולי בשנת 2016, הודיעה החברה על מהלך ייחודי בו היא מאחדת את כלל הטכנולוגיות שלה תחת פלטפורמה אחת בשם ASP.NET Core. יותר משנה לאחר מכן, בנובמבר 2017 הודיעה על שחרור גרסה שניה לפלטפורמה זו, הכוללת שינויים מבוססי ארכיטקטורה המאפשרים בנייה מודולרית, תמיכה בפלטפורמות שונות ובענן כמובן. פלטפורמת דוטנט הינה מבוססת על רישוי קוד פתוח ומאפשרת לנו לפתח אפליקציות מבוססות אינטרנט שיוכלו לפעול בכל סביבת עבודה; החל מ- Windows, Mac וכן Linux. בעקבות השינויים הדרמתיים, מקצוע ה- .NET הפך למבוקש מאוד בתעשיית ההיי-טק ובהתאם לכך הביקוש למפתחים איכותיים ומקצועיים גובר.

למה דווקא במרכז האקריו?
◄ מרכז האקריו מציע שלב מיון ייחודי שמטרתו לאפשר לך לחוות באופן מעשי את תכני הקורס, את המרצה, אווירת הלימודים במקום ואת התאמתך הכללית למקום. מאידך תוכל לבדוק גם אותנו! האם סגנון העבודה מתאים לך? האם תרצה להמשיך איתנו? ועוד. במידה ותבחר שלא להמשיך לקורס המורחב או שלא תעבור את בחינת הכניסה לקורס המורחב, תקבל בחזרה את דמי הלימוד ששילמת בגין שלב המיון.
◄ עברת את בחינת הכניסה לקורס המורחב? מעולה! קבל מאיתנו מלגת לימודים על סך 7,000 ₪ והתחייבות חוזית להשמה בשוק העבודה בתום הלימודים!
◄ מסלול הכשרה שמתאים גם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
◄ המסלול יכין אותך לבחינות ההסמכה MCSD של Microsoft
◄ מסלול ההכשרה הינו ייחודי ומשלב את כל הפלטפורמות המבוקשות ב - NET. הכולל גם פיתוח ל – Mobile
◄ מסלול המקנה את הידע והכישורים הנדרשים לפיתוח מתודולוגיות בהנדסת תוכנה

תנאי קבלה:
◄ מעבר ראיון אישי עם יועץ לימודים מקצועי מטעם האקריו שיפרט ויסביר על המסלולים השונים, הייחודיות של הלימודים במרכז האקריו, על התפקידים השונים בהם תוכל להשתלב בתום הקורס ומה נדרש ממך על מנת להיות זכאי לכל היתרונות הללו.

◄ לאחר מכן תעבור לשלב המיון האורך 40 שעות במסגרתו תיחשף ליסודות עולם פיתוח התוכנה .NET מבוא לתכנות הכולל בתוכו את הבסיס של שפת התכנות C# וכמו כן התמקדות בתכנים הבסיסיים המהווים תשתית הנדרשת לכל פיתוח תוכנה. בשלב זה תתקיים בחינת כניסה לקורס המורחב ותקבל את הערכתו האישית של המרצה.

◄ לאחר שלב המיון תעבור למסלול קורס דוט נט המורחב המורכב מ-520 שעות לימוד אקדמיות. כעת, ייחתם עמך הסכם השמה, תקבל מלגת לימודים ותעבור לקורס המורחב שבמסגרתו נלמדים התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה. בקורס ילמדו בהרחבה נושאים כגון: תכני הליבה בשפת התכנות C#, בניית אפליקציות מתוחכמות על גבי פלטפורמת .NET, למידה ויישום של טכניקות שונות (פיתוח מרובה תהליכים, פיתוח מקבילי, ריבוי משימות ועוד) ארכיטקטורת מערכת, מסדי נתונים ולניתוח מערכות ועוד.

מסלול הלימודים:
סך כל הקורס מורכב מ-560 שעות לימודים אקדמיות מתוכן כ-40 שעות לימוד מוקדשות לשלב המיון ו-520 שעות לימוד המרכיבות את הקורס המורחב.
המסלול מתקיים במתכונת ערב במשך כ-14 חודשים, פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30

הנושאים הנלמדים:
Programming Basics & Introduction .NET 4.6 with C# 7, Software Engineering, Object Oriented Programming and Advance C# 7 Programming, Microsoft SQL Server, Data Access with .NET, Development using WPF & UWP – Cross platform desktop apps, Programming HTML/HTML 5, CSS/CSS3 And java script – Web Client side, Server side and client side development using ASP.NET Core – Web API MVC ועוד.

תעודה:
בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת גמר מפתח תוכנה בפלטפורמת NET. מטעם HackerU. בנוסף, במסגרת מסלול ההכשרה, תתקיים הכנה מעשית ופרקטית לבחינת ההסמכה הבינלאומית היוקרתית MCSD של Microsoft.


כל מסלולי הלימוד של  HackerU


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649