מכללת כרכור לרפואה משלימה

קורס פרחי באך

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     השרון - רחוב המושב 40, כרכור

רוצה להכיר ולגעת ב'אני הפנימי' שלך בצורה העמוקה ביותר? לאזן ולרפא את הגוף שלך? לעזור לרפא אחרים? לימודי פרחי באך במכללת כרכור מאפשרים לכם להכיר חלקים מורכבים ועמוקים ביותר שלכם. נשמע מעניין? זאת ההזדמנות שחיכיתם לה. זה הזמן לעשות לעצמכם משהו טוב. מחכים לכם!אודות:
קורס פרחי באך במכללת כרכור חוקר את נבכי התת-מודע ומהווה כלי רב עוצמה להתפתחות אישית ומקצועית. בקורס נלמדות כל 38 תמציות פרחי הבאך, אחת אחת לעומקן תוך התאמתן למצבי חוסר איזון, מחלה והפרעה רגשית או גופנית. זהו מסע של הסטודנט לנבכי נפשו הוא, תוך מפגש עם עצמו והתנסות אישית. למידה חווייתית והתחברות פנימה המעניקה למשתתפים ממד עמוק והוליסטי בדרכם להיות מטפלים.

קהל היעד:
הקורס מתאים לקהל הרחב המעוניין במקצוע טיפולי ואבחוני בפרחי באך ומתאים למטפלים בתחומי הרפואה המשלימה המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם.

משך הלימודים:
◄ קורס פרחי באך שנה א’ לדרגת מטפל מוסמך כולל 30 מפגשים, פעם בשבוע.
◄ קורס פרחי באך שנה ב’ לדרגת מטפל בכיר: כולל 26 מפגשים, פעם בשבוע.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים העשירה במסלול דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, וזאת על ידי לימודים עיוניים מעמיקים ומקיפים לצד התנסות קלינית מעשית, המלווה בהדרכה צמודה.

תכני הלימוד בקורס פרחי באך כוללים נושאים כגון: לימודי גוף נפש בראייה הוליסטית, היכרות מעמיקה עם 38 תמציות פרחי באך, תפקידו של המטפל, הרכב התמציות, רקיחתן והשפעתן, ראיון המטופל והתאמת התמציות בהתאם, תחושות ורגשות הופכים לכאבים ומחלות, הבנת הקשר גוף נפש על היבטיו השונים, נתיב ההתפתחות הרוחנית, השלכות, תהליכי סליחה, תקשורת אפקטיבית במרחב הטיפולי, שחרור העבר, סליחה, השלמה, תהליכי עבודה עם הילד הפנימי, בניית תכנית טיפול מותאמת, ניתוח והרכבת פורמולות, הדרכה קלינית ודיונים.

תעודה:
◄ למסיימים בהצלחה את הקורס בשנה א’, תוענק תעודת ’מטפל מוסמך בפרחי באך’ מטעם מכללת כרכור.
◄ למסיימים בהצלחה את הקורס בשנה ב’, תוענק תעודת ’מטפל בכיר בפרחי באך’ מטעם מכללת כרכור.

*קבלת תעודת ההסמכה מותנית בסיום סדנת החייאה וקורסים משלימים נוספים הנלמדים בנפרד ובתשלום נוסף.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס פרחי באך במכללת כרכור.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת כרכור לרפואה משלימה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649