מכללת כרכור לרפואה משלימה

קורס הילינג אנרגטי

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     השרון - רחוב המושב 40, כרכור

רוצה לדעת להקשיב ל'קול הפנימי' שלך? רוצה לחיות חיים מלאים יותר ומדויקים יותר? לימודי הילינג אנרגטי במכללת כרכור מוכוונים לקידום מצבים גופניים, נפשיים ורוחניים. צפוי לך תהליך צמיחה והתפתחות אישית עמוק, מסע של למידה פנימית, ארגז כלים רוחני ואנרגטי לטיפול בעצמך ובאחרים. נשמע מעניין? זאת ההזדמנות שחיכית לה. זה הזמן לעשות לעצמך משהו טוב. מחכים לך!אודות:
כולנו נולדים עם היכולת לראות ולהבין צבעים והילות, אבל מאבדים אותה לאורך חיינו. קורס הילינג מאפשר לנו לחזור ולהתחבר לידע ראשוני זה ולתעל אותו לריפוי. במהלכו נרכש ידע במבנה האנרגטי של האדם, טכניקות לזיהוי חסימות ופתיחתן דרך ערוצי אנרגיה בגוף המביאים להבראה. הילינג משלב בין מגע, עבודה אנרגטית, מדיטציות, עבודה עם הצ’אקרות, ותהליכים אנרגטיים במגע ובצליל כחלק מהמלאכה, הכוללת גם טכניקות סריקה, אבחון, הטענה, פירוק ואיזון של מרכזי האנרגיה השונים בגוף. אחד מיתרונות השיטה הוא האפשרות לטפל מרחוק, ולשלוח ריפוי על פני מרחק פיזי. ההכשרה בקורס עוסקת בהבנת העולם הרוחני ממנו ניזון המטופל, מקורן הרוחני של מחלות והדרך לריפוין. בוגרי המסלול משתלבים בקליניקות פרטיות וציבוריות כמטפלים מקצועיים.

קהל היעד:
מתאים לאנשים עם פתיחות לעולם הרוחניות, שמבינים שיש משהו גדול יותר מאתנו, מהגוף והחומר. למי שמוכנים לקחת את חייהם בידיהם שלהם, לעצב את חייהם כרצונם במגוון תחומים. למי שרוצה ואוהב לעזור לעצמו ולאחרים, שמאמינים שיש בתוכם את התשובות לשאלות החשובות באמת ומחפשים כלים והכוונה איך למצוא אותם.

משך הלימודים:
קורס הילינג אנרגטי שנה א’ לדרגת מטפל מוסמך כולל 30 מפגשים, פעם בשבוע.
קורס הילינג אנרגטי שנה ב’ לדרגת מטפל בכיר כולל 30 מפגשים, פעם בשבוע.
קורס הילינג אנרגטי שנה ג’ לדרגת מטפל מומחה כולל 30 מפגשים, פעם בשבוע.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים העשירה של קורס הילינג אנרגטי דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למטפל האיכותי בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקפים לצד שלל התנסויות מעשיות מעשירות ומפתחות.

תכני הלימוד בקורס הילינג אנרגטי כוללים נושאים כגון: הקניית תפיסת עולם רוחנית, הכרת המבנה האנרגטי של האדם, תהליכים אנרגטיים במגע ובצליל, מדיטציות ונשימה מודעת, תנועה מודעת יצירתית, טיפול בצבעים, תהליכים אנרגטיים-טיפוליים, חישה אנרגטית ושפה אנרגטית, עבודת קריאת ההילה, טכניקת עבודה "עשרת הצעדים", המערכת ההורמונלית, טיפולים מונחים וסופרוויז’ן, דמיון מודרך – עקרונות ושילוב בטיפול ההילינג, מדיטציה – עקרונות והתבוננות.

תעודה:
למסיימים בהצלחה את הקורס בשנה א’, תוענק תעודת ’מטפל מוסמך בהילינג אנרגטי’ מטעם מכללת כרכור.
למסיימים בהצלחה את הקורס בשנה ב’, תוענק תעודת ’מטפל בכיר בהילינג אנרגטי’ מטעם מכללת כרכור.
למסיימים בהצלחה את הקורס בשנה ג’, תוענק תעודת ’מטפל מומחה בהילינג אנרגטי’ מטעם מכללת כרכור.

*קבלת תעודת ההסמכה מותנית בסיום סדנת החייאה וקורסים משלימים נוספים הנלמדים בנפרד ובתשלום נוסף.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס הילינג אנרגטי במכללת כרכור.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת כרכור לרפואה משלימה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649