HackerU

מסלולי הלימוד ב-HackerU

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן,ירושלים והסביבה,חיפה והסביבה


התחייבות חוזית לעבודה לעוברים את שלב המיון והחזר כספי מלא לנכשלים!

אודות HackerU:
המרכז הבינלאומי HackerU פועל להשמת והכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק בישראל ובעולם, ומציע מגוון מסלולי הכשרה מקצועיים בתנאים משתלמים במיוחד. מלבד הקמפוסים בארץ, מפעילה החברה קמפוס נוסף במוסקבה שבברית המועצות, וכן מבצעת שיתופי פעולה בינלאומיים במדינות כגון ארה"ב, מדינות שונות באפריקה, סינגפור, הודו ועוד. 20 שנה בתעשיית ההיי-טק הופכים את המרכז לבעל ניסיון, המכין את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר להשתלבות מהירה בשוק, ללא צורך בניסיון תעסוקתי קודם בתחום הנבחר!

תנאי קבלה:
◄ הקבלה ללימודים ב- HackerU מתאפשרת לאחר שעבר המועמד פגישת ייעוץ לימודים מקצועית, ראיון אישי ושלב מיון הייחודי למרכז, האורך בין 20-40 שעות לימודים. שלב המיון מטרתו לבחון את התאמתך ללימודי הקורס המורחב, ולהציג בפניך את החומר הבסיסי ביותר בתחום. תנאי קבלה אלו מהווים מסננת ראשונית למועמדים המעוניינים להשתלב בתחום, ומבטיחים כי כל המועמדים העוברים את השלב הראשוני הינם בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה בלימודים והשתלבות מהירה בתעשיית ההיי-טק.


במקרים בהם אין התאמה של המועמד למקצוע הנבחר, והמועמד לא עבר בהצלחה את שלב המיון יקבל החזר כספי מלא בגין שכר הלימוד ששילם עבור שלב המיון – כך, יוכל להתנסות בתכני הקורס ללא סיכון כספי!

◄ קורסים מקצועיים המתאימים לחסרי רקע בתחום המבקשים לבצע את צעדיהם הראשונים בעולם ההיי-טק, אנשי מקצוע המעוניינים לבצע הסבה מקצועית ואף לבעלי רקע המבקשים להרחיב את אופקיהם.


מועמדים שעברו את שלב המיון והתקבלו לקורס המורחב יהיו זכאים למלגת לימודים של עד 10,000 שקלים והתחייבות חוזית להשמה בעבודה מיד בתום הלימודים!

מה תלמד ב- HackerU?
◄ שיווק באינטרנט – ניהול קמפיינים אונליין, קידום אתרים – אלו רק חלק מהתפקידים בהם תוכל להשתלב בסיום הקורס, אשר במסגרתו תתנסה באופן מעשי בבניית אתרים בפלטפורמת ה-Wordpress ויישמו סל כלים עדכני הכולל לדוגמא Google AdWords, Google Analytics, פרסום במובייל, אימייל מרקטינג. מדובר במסלול היחיד בישראל המשלב הרצאות LIVE של בכירים בתעשייה, לצד הכנה לבחינות ההסמכה של Google ו-Facebook.

◄ קורס Full-Stack Development לטכנולוגיות WEB – אין עסק כיום שאין בידו אתר אינטרנט פעיל. זאת מהסיבה שבעלי העסקים מודעים לעובדה שכל התהליכים החשובים לעסק שלהם, מתנהלים ברשת. מסיבה זו הפכו בוני האתרים המקצועיים למבוקשים במיוחד בכל התחומים! HackerU מציעה מסלול Full Stack לטכנולוגיות WEB, הכולל מגוון רחב של נושאים כגון פיתוח PHP, MySQL’ Angular, node.js ועוד רבים. נוסף על החומר התאורטי, תתנסה בעבודה מעשית לצבירת ניסיון ממשי, ותיגש לבחינות ההסמכה של ZEND.

◄ בדיקת תכנה QA – קורס ה-QA של האקריו יעניק לך ניסיון פרקטי ומקצועי בעולם בדיקת התוכנה על כל רבדיו; כולל היכרות עם מגוון מערכות הפעלה, טכנולוגיות WEB, טכנולוגיות SQL, ואף יכין אותך לבחינת ההסמכה הבינלאומית של ISTQB. שהרי, בלי בודקי התוכנה, תהליך פיתוח המוצרים וניהול פרויקטים רבים לא היה מתקיים בצורה יעילה.

◄ פיתוח אפליקציות ל – Iphone ו- Android- האנדרואיד ומערכת ה-IOS מתפתחים ללא הרף ויחד איתם עולה הדרישה למפתחי אפליקציות מקצועיים ומיומנים. במהלך הקורס תתנסה בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון, תכתוב קודים שונים ואף תרכוש ניסיון מעולמות הפיתוח השונים ותהנה מקורס מקיף ומעמיק בחסותה האקדמית של חברת IBM. בנוסף לאלו, תיגש לבחינת ההסמכה OCAJP.

◄ עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חווית המשתמש UX design – העיצוב הגרפי וחוויית המשתמש הם שני נושאים העולים בקנה אחד ויוכלו בסופו של דבר לקבוע את הצלחת העסק. תלמד כיצד ליצור חווית משתמש עבור הלקוחות העתידיים שלהם ואף תבצע פרויקט מעשי מול לקוחות אמתיים, בעזרת תוכנות עיצוב מהמבוקשות בשוק העבודה; Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign ועוד.

◄ קורס NET Full-Stack Development. עם התמחות בפיתוח ל- Mobile - החל מנושאים כגון פיתוח אפליקציות מבוססות REST, החיבור שלהן לרשתות החברתיות, Google Aps ועוד; הקורס מותאם לצרכים העדכניים והרלוונטיים ביותר בשוק, וכן יעניק לך את הידע הנדרש שיסייע לך להשתלב במהירות בשוק העבודה. בשנת 2016 איחדה חברת מייקרוסופט את הטכנולוגיות שלה לפלטפורמה אחת – ASP.NET. בעקבות זאת, העלו בעלי עסקים את דרישותיהם למפתחים מעודכנים ומקצועיים. הקורס מותאם לגרסה העדכנית ביותר של הפלטפורמה, ויכין אותך לבחינת ההסמכה MCSD של Microsoft.

◄ קורס ניהול שרתי Linux – לינוקס הינה מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר בימינו. על מנת להשתלב טוב יותר בשוק העבודה, יכשיר אותך המסלול לקבלת הסמכות LPI1+LPI2, וכולל גם התמחות בטכניקות אבטחת מידע, פייטון, ועוד.

◄ קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע – במסגרת הלימודים תתנסה בתחום המחשוב, שרתים שונים, רשתות תקשורת ואבטחת מידע בצורה מעשית ועניינית, על מנת להכין אותך בצורה האיכותית ביותר לקראת בחינות ההסמכה הבינלאומיות של Microsoft - MSCE 2013 ו-MSCA 2012. עוד תתבצע הכנה מקיפה לבחינת ההסמכה CCNA. כל אלו על מנת לסייע לבוגרי הקורס להשתלב בעבודה בהייטק בתפקידי אבטחת המידע, וניהול הרשתות.

◄ אנימציה בתלת מימד – מלבד היצירתיות הנדרשת, על המבקשים להשתלב בתחום האנימציה להתמצא בקשת רחבה של תוכנות ונושאים. הקורס מקיף נושאים כגון מידול דמויות, יצירת משחקים, ויז’ואל אפקטס, וכן תוכנות מתקדמות; Autodesk – Maya, פוטושופ, Z-Brush ועוד. בשל היותה של HackerU מרכז הדרכה והסמכה מורשה מטעם Autodesk המתעדכן באופן שוטף בכל החומרים החדישים ביותר, הקורס הינו מעודכן בהתאם לצרכי השוק.

◄ DBA Master – קורס DBA Master של HackerU מכשיר את מנהלי בסיסי הנתונים של העתיד, בסביבת Microsoft SQL Server 2012/2014 וכן בסביבת לינוקס המבוקשת, על מנת להביא אותם לפרודוקטיביות מלאה ולהפוך אותם לאנשי מקצוע פרודוקטיביים. זאת לצד העובדה כי כיום, הנכסים העיקריים של כל ארגון הם המידע והנתונים שלו.

◄ קורס UI\UX – חווית המשתמש (UX) וממשק המשתמש (UI) הם גורמים קריטיים להשגת רושם ראשוני חיובי בעיניי הלקוח על החברה או הארגון אליה פנה בנושא מסוים, דרך אפיק תקשורת כלשהו. הקורס מקיף ומעניק סל כלים הכולל את כל האפליקציות והאפשרויות ליצירת חוויות וממשקי משתמש מתקדמים וידידותיים.

◄ קורס אבטחת מידע וסייבר – על מנת להתמצא ביתר קלות בעולם ההאקינג, קורס אבטחת מידע וסייבר מכשיר את הסטודנטים לבצע פעולות הגנה בפני 270 סוגי התקפות שונות, וכן מספק עשרות מודולי האקינג מתקדמים אותם תתרגל במעבדות המדמות ’מצבי אמת’. מדובר במסלול חדשני המציע התמחויות ב- Penetration Testing, Reverse Engineering, Ethical Hacking, וכן הכנה להסמכה הבינלאומית Certified Ethical Hacker (C|EH).

יתרונות הלימודים ב- HackerU:
◄ השיטה הייחודית של HackerU מבטיחה שרק המתאימים ביותר ישתלבו בלימודי הקורס המורחב. כך נשמרת רמת הלימודים הגבוהה, המאפשרת התאמת חומרים לימודיים הרלוונטיים יותר לדרישות שוק העבודה בתעשיית ההיי-טק.
◄ סגל המרצים מורכב מגדולי המוחות ומובילי ההדרכה בתחומים השונים הנלמדים במרכז. כולם עוסקים בתפקידי מפתח בחברות מובילות בארץ ובעולם.
◄ המסלולים משלבים חומרים תיאורטיים פרקטיים יחד עם עבודה מעשית – אלו מעניקים לסטודנטים ידע ממשי ומיומנויות עבודה, כמו גם ביטחון עצמי גבוה לקראת היציאה לשוק העבודה.
◄ מרכזי הלימוד של HackerU ממוקמים ברמת גן ובחיפה, מצוידים במכשור המתקדם ביותר ובתכניות לימודים בשעות הבוקר או הערב, המיועדות לעובדים במשרה מלאה והמעוניינים בלימודי תעודה נחשבת ומבוקשת בתעשייה.

היכן לומדים:
◄ קמפוס רמת גן – מתחם הבורסה, שוהם 5
◄ קמפוס חיפה – רחוב שדרות ההסתדרות 49, צמוד לקניון לב המפרץ (בית דירן)
◄ קמפוס ירושלים - יפו 216, שערי העיר

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות לימודים ב-HackerU.


כל מסלולי הלימוד של  HackerU


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649