המכללה האקדמית לחברה ואמנויות

לימודים במכללה האקדמית לחברה ואומנויות

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני
  • אזור גיאוגרפי:
     השרון - נתניה

אודות המכללה:
המכללה האקדמית לחברה ואמנויות מציעה תכניות לימודים בתחומים הבאים: טיפול באמנויות, חברה ואמנויות: שינוי חברתי ומדעי ההתנהגות. המכללה היא מוסד אקדמי ייחודי המקדם שינוי ברמה האישית, הקהילתית והחברתית באמצעות כוחן של האמנויות. בתכניות התואר הראשון והשני קיים דגש על תהליכי למידה המשלבים התנסויות מעשיות וסדנאות, מתוך הבנה שלמידה היא תהליך אישי שניתן לחזקו באמצעות שילוב התנסויות בלימודים תיאורטיים.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות לימודים במכללה האקדמית לחברה ואמנויות


מטרת המכללה:
לטפח בוגרים אשר יהיו בעלי מודעות ורגישות להיבטים שונים בחיי החברה והקהילה, להכשיר בוגרים שהינם בעלי מיומנויות ייחודיות להתמודדות עם אתגרים באופן יצירתי, מתוך כבוד ואמונה בכוחו של האדם ובמקומו בחברה.

הלימודים במכללה:
במכללה נבנו תוכניות לימודים המשלבות התנסות והבעה יצירתית באמצעות כלי אמנות ויצירה לעבודה עם ועבור אנשים בתחומי עשייה מגוונים כגון טיפול, ייעוץ ותמיכה, חינוך וניהול מסגרות קהילתיות וחברתיות. דרך הלימוד הייחודית המאפיינת את הלימודים במכללה, מבוססת על שילוב של קורסים תיאורטיים בתחומי הדעת במדעי החברה ושילובם עם סדנאות וקורסי סטודיו המאפשרים ביטוי אישי המעמיק את מרחב הלמידה ומעניק מימד יצירתי, תחושתי וחווייתי להפנמת החומרים התיאורטיים ולשילוב בין תהליך ההתפתחות האישית ובין המיומנות והצמיחה המקצועית.

ייחודי במכללה:
אווירת הלימודים במכללה ייחודית ומתאפיינת בגישה הומנית, יצירתית ורעננה, בלימודים המשלבים תיאוריה והתנסות, ביחס אישי של סגל ההוראה, ובקבוצות לימוד קטנות ומטפחות הנותנות מקום לתהליכי לימוד נעימים ומשמעותיים. אופיה הייחודי של המכללה והלומדים בה, בא לידי ביטוי בקמפוס המכללה שעל קירותיו מוצגות עבודות הסטודנטים מתוך המסגרת הלימודית, וכן תערוכות של מרצי המכללה ובוגריה. במגוון החללים בקמפוס ניתן לפגוש את הסטודנטים והמרצים בשיחות פתוחות ונעימות. הקמפוס ממוקם בצמוד לתחנת הרכבת נתניה ומאפשר גישה מהירה ונוחה מרחבי הארץ.

מסלולי הלימוד במכללה:
◄ B.A. במדעי ההתנהגות
◄ M.A. תואר שני בטיפול בפסיכודרמה
◄ M.A. תואר שני בטיפול בתנועה ומחול
◄ M.A. תואר שני בטיפול באמנות חזותית
◄ M.A. תואר שני בטיפול באמנויות למטפלים בעלי נסיון
◄ M.A. תואר שני בחברה ואמנויות
◄ מכינה ללימודי תואר שני בטיפול באמנות חזותית

כל מסלולי הלימוד של  המכללה האקדמית לחברה ואמנויות


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649