לימודי תעודה במחשבים

לימודי הייטק ומקצועות המחשב השימוש הגורף במחשבים בכל בית, חברה ומוסד בעולם, הפך את לימודי המחשב לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר. תואר במדעי המחשב, לימודי הנדסת תוכנה ולימודי הנדסת חומרה, או תעודת הסמכה של חברת מחשבים גדולה (כמו Microsoft), יבטיחו לכם קידום מהיר בקריירה ששכר גבוה בצידו.

להזמנת ידיעונים חינם מכל מוסדות הלימוד לחץ כאן ומלא את הטופס

לימודי מחשבים – כל מסלולי הלימוד


מסלול בדיקות תוכנה QA

כל פיתוח של מוצר, תוכנה או אפליקציה, צריך לעבור בדיקה מקיפה מבחינת תפעול, קוד, תכנות, חווית משתמש ועוד. תפקידו של בודק התוכנה הוא לוודא שאכן אותו מוצר פועל בצורה המקצועית, הטובה והידידותית ביותר עבור המשתמש.  

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול בניית אתרים Full Stack Development

כל בית עסק או ארגון צריך שיהיה בידו אתר אינטרנט פעיל. זאת מהסיבה שבעלי העסקים מודעים לעובדה שכל התהליכים החשובים לעסק שלהם, לכן, הדרישה עבור מפתחי אתרים היא עצומה.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול אנימציה בתלת-מימד

אנימציה זה עולם שכבר מזמן לא נמצא רק בסרטי הקולנוע! בשנים האחרונות ישנה עלייה מתמדת בהפקות וביצירת תכנים במגוון רחב מאוד של תחומים ולצד סרטים וסדרות טלוויזיה נעשית אנימציה בתחומים כמו משחקי קונסולות, אינטרנט, מובייל, פרסומות, הדמיות מוצר, אדריכלות ועוד.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול מאסטר בשיווק דיגיטלי

התחום צבר תאוצה בשנים האחרונות וכיום קיים מחסור באנשי דיגיטל איכותיים, כשניתן לעבוד הן בתור שכיר במשרדי הייטק/פרסום, סוכנויות דיגיטל, בתי עסק, ארגונים שונים או כעצמאי.

אזור גיאוגרפי: גוש דן - רמת גן או אונליין

מסלול סייבר ואבטחת מידע

ישראל היא אחת ממעצמות הסייבר הגדולות בעולם, בשל השילוב בין אתגרים ביטחוניים יומיומיים לבין יכולת טכנולוגית גבוהה. הביקוש עבור אותם אנשים שעוסקים ומתמחים בתחום, היא גבוה במיוחד.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול Full Stack .Net Development

פלטפורמת ה-NET. מבוססת על רישוי קוד פתוח ומאפשרת לנו לפתח אפליקציות מבוססות אינטרנט שיוכלו לפעול בכל סביבת עבודה, כמו Windows, Mac ו-Linux. בזכות כך, תכנות ב-.NET הפך לאחד מהכלים המועילים והחשובים בתעשיית בהייטק.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול UI/UX – איפיון חווית משתמש ועיצוב לדיגיטל

חשיבותה של חווית המשתמש במוצרים דיגיטליים כגון אתרי אינטרנט, אפליקציות ויישומים נוספים בהם בתהליך בניית ופיתוח מוצר אך חשוב מאין כמוהו. היכולת של המשתמש להבין את מה שצריך לבצע במוצר ואף ליהנות מתהליך ביצוע הפעולה יכול להוות הגורם שיקבע את הצלחתו של המוצר או השירות או את כישלונו החורץ.

אזור גיאוגרפי: גוש דן,חיפה והסביבה - רמת גן או אונליין

מסלול פיתוח אוטומציה ל- QA

תחום האוטומציה פרץ לפני מספר שנים אל תחום בדיקות התוכנה בקצב מסחרר, בזכות הפיתוח שנעשה על-ידי האוטומציה, ניתן לבדוק מוצרי דיגיטליים בצורה רחבה, עמוקה ומקצועית יותר. כך שגם יש חסכון בזמן וגם הבדיקה נעשית באופן איכותי יותר.  

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול מנהל רשתות תקשורת MCSA+CCNA

לימודי MCSA+CCNA הינם לימודי רשתות ותמיכה בתחנות הקצה בתכנית החדשה אשר מחליפה את מסלול MCITP. במהלך תקופת הלימודים ילמדו הסטודנטים ארכיטקטורה, אחזקה, תמיכה וניהול רשתות על בסיס השרת החדש

אזור גיאוגרפי: השרון - בית רייזל, רח` גאולה 12 כפ"ס

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

מנהל בסיסי נתונים SQL Server 2016 DBA

תפקיד מנהל בסיסי נתונים התפתח מאוד בשנים האחרונות והפך להיות מבין המקצועות המבוקשים והנחשקים בשוק ההייטק העולמי

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ,השרון - קורסי אונליין - הנדיב 71 הרצליה

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

יוצאים לשטח - כתבות לימודים מצולמות
לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649