לימודי הייטק – תעודה

לימודי הייטק קורסים מקצועיים,לימודי תעודה, הסמכה מקצועית בהיי טק, הכשרה למקצועות המחשב וקורסי הסבה לעבודה כמקצוען היטק

להזמנת ידיעונים חינם מכל מוסדות הלימוד לחץ כאן ומלא את הטופס

לימודי הייטק – כל מסלולי הלימוד


מסלול בדיקות תוכנה QA

כל פיתוח של מוצר, תוכנה או אפליקציה, צריך לעבור בדיקה מקיפה מבחינת תפעול, קוד, תכנות, חווית משתמש ועוד. תפקידו של בודק התוכנה הוא לוודא שאכן אותו מוצר פועל בצורה המקצועית, הטובה והידידותית ביותר עבור המשתמש.  

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול בניית אתרים Full Stack Development

כל בית עסק או ארגון צריך שיהיה בידו אתר אינטרנט פעיל. זאת מהסיבה שבעלי העסקים מודעים לעובדה שכל התהליכים החשובים לעסק שלהם, לכן, הדרישה עבור מפתחי אתרים היא עצומה.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול אנימציה בתלת-מימד

אנימציה זה עולם שכבר מזמן לא נמצא רק בסרטי הקולנוע! בשנים האחרונות ישנה עלייה מתמדת בהפקות וביצירת תכנים במגוון רחב מאוד של תחומים ולצד סרטים וסדרות טלוויזיה נעשית אנימציה בתחומים כמו משחקי קונסולות, אינטרנט, מובייל, פרסומות, הדמיות מוצר, אדריכלות ועוד.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול Full Stack .Net Development

פלטפורמת ה-NET. מבוססת על רישוי קוד פתוח ומאפשרת לנו לפתח אפליקציות מבוססות אינטרנט שיוכלו לפעול בכל סביבת עבודה, כמו Windows, Mac ו-Linux. בזכות כך, תכנות ב-.NET הפך לאחד מהכלים המועילים והחשובים בתעשיית בהייטק.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול מאסטר בשיווק דיגיטלי

התחום צבר תאוצה בשנים האחרונות וכיום קיים מחסור באנשי דיגיטל איכותיים, כשניתן לעבוד הן בתור שכיר במשרדי הייטק/פרסום, סוכנויות דיגיטל, בתי עסק, ארגונים שונים או כעצמאי.

אזור גיאוגרפי: גוש דן - רמת גן או אונליין

מסלול סייבר ואבטחת מידע

ישראל היא אחת ממעצמות הסייבר הגדולות בעולם, בשל השילוב בין אתגרים ביטחוניים יומיומיים לבין יכולת טכנולוגית גבוהה. הביקוש עבור אותם אנשים שעוסקים ומתמחים בתחום, היא גבוה במיוחד.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

מסלול UI/UX – איפיון חווית משתמש ועיצוב לדיגיטל

חשיבותה של חווית המשתמש במוצרים דיגיטליים כגון אתרי אינטרנט, אפליקציות ויישומים נוספים בהם בתהליך בניית ופיתוח מוצר אך חשוב מאין כמוהו. היכולת של המשתמש להבין את מה שצריך לבצע במוצר ואף ליהנות מתהליך ביצוע הפעולה יכול להוות הגורם שיקבע את הצלחתו של המוצר או השירות או את כישלונו החורץ.

אזור גיאוגרפי: גוש דן,חיפה והסביבה - רמת גן או אונליין

מסלול פיתוח אוטומציה ל- QA

תחום האוטומציה פרץ לפני מספר שנים אל תחום בדיקות התוכנה בקצב מסחרר, בזכות הפיתוח שנעשה על-ידי האוטומציה, ניתן לבדוק מוצרי דיגיטליים בצורה רחבה, עמוקה ומקצועית יותר. כך שגם יש חסכון בזמן וגם הבדיקה נעשית באופן איכותי יותר.  

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין

קורס פיתוח משחקים - Gaming

תמיד חלמתם לשחק במשחק שלכם? קורס פיתוח משחקים נועד לכל מי שאוהב משחקים, מי שרוצה לפתח ולשחק במשחקים בתלת מימד, משחקים של מציאות רבודה, וחלם אי פעם לבנות בעצמו משחק.

אזור גיאוגרפי: גוש דן

המסלול המקיף למקצועות הדאטה

בהאקריו תקבלו את הקורס החדשני והמקיף ביותר עבור עולמות ה-Data, אשר מכיל את ההכשרה, החומרים והתכנים הרלוונטיים ביותר על מנת לגרום לכם להשתלב בהצלחה בתעשייה התוססת והמבוקשת בעולם ההייטק.

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ - רמת גן או אונליין


יוצאים לשטח - כתבות לימודים מצולמות
לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649