ברוכים הבאים ותודה שגלשתם לאתר Nirshamim.co.il.

לכם העומדים לפני אחת ההחלטות החשובות ביותר בחייכם: מה והיכן ללמוד - המצאנו את "נרשמים" (מישהו היה חייב להמציא אותו!).

לא עוד חיפושים, פרסומים אקראיים באינטרנט על ימים פתוחים או כנס בתחום שמעניין אותך - מתעניין בתחום מחשבים? אולי רפואה סינית? אתה יכול לחפש לפי קטגוריות ותחומי עניין, או לחפש חופשי לפי מילות מפתח או סוגי ההטבה- הכל כל-כך פשוט בנרשמים:

כל המבצעים, כל ההטבות, כל ההנחות, כל המידע אודות אפשרויות הלימוד- הכל במקום אחד מוגש לך בצורת כרטיסי הטבות ומבצעים: אולי תתקל רישום קבוצתי לקורס במחיר מוזל? אולי תרצה לתאם פגישת ייעוץ על מנהל המגמה? מה דעתך על הרשמה ליום פתוח? או השתתפות בכנס הסברה ללא תשלום? ואולי הרשמה לקורס ההכנה או מלגת לימודים מלאה בשקל? מה רע?!

לבחירתך, מגוון רחב ומקיף של מיטב מוסדות הלימוד בארץ, שירותים ללומדים והרבה פנאי והעשרה ממיטב החברות העוסקות בתחומים אלו במחירים אטרקטיביים ומבצעים שחבל על הזמן.

אנו מתחייבים להעמיד לרשותכם שירות מהיר, אמין ואינטראקטיבי אשר יהווה כלי לקבלת מידע וביצוע החלטה לקראת הרשמה ללימודים.

פרטיותך חשובה לנו!
אתר נרשמים מכיר בחשיבות השמירה על הפרטיות של המשתמשים באתר האינטרנט www.nirshamim.co.il. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי אודותיך לרבות פרטים מזהים ופרטי התקשרות.
פרטיך יימסרו אך ורק למוסד ממנו ביקשת לקבל פרטים. אנו מתחייבים כי לא נעביר אותם למוסד או מפרסם אחר. נרשמים לא תהיה אחראית לכל שימוש אשר יעשה על ידי אותם צדדים שלישיים (מוסד או מפרסם אחר) בכל מידע אשר ייאסף על ידם אודותיך, ככל שייאסף, לרבות מידע אשר הועבר ו/או יועבר אליהם על ידי נרשמים ו/או אשר נמסר להם ישירות על ידך. יובהר כי מדיניות הפרטיות של נרשמים לא תחול על צדדים שלישיים אלו.
מאחורי אתר זה עומד צוות איכותי שמתחייב לספק לך את כל המידע הנחוץ לך לקראת קבלת ההחלטה הסופית. אנו נשמח לעמוד לשירותכם תמיד לכל הצעה, ביקורת או רעיון טוב לשיפור וגם...מילים טובות נשמח להתעדכן.

צוות נרשמים ללימודים – כל ההצעות ללימודים בישראל
זמני מענה טלפוני:
ימים א' - ה'
בין השעות 08:00-17:00
טלפון: 03-7755003
פקס: 03-7755013
דוא"ל: info@nirshamim.co.il

מידע נוסף על אתר נרשמים:
לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649